Aktuality

13.7.2017 – CELOFIREMNÍ DOVOLENÁ
Přejeme Vám hezký den, od 24. 7. do 4. 8. čerpá celý tým chráněné dílny Lavennis a Pytlíčky s. r. o. dovolenou. Pokud chcete objednat nějaký ten krásný výrobek z našeho sortimentu, neváhejte a učiňte tak do 18. 7.

 
Měli bychom napsat, že nikdo z nás nebude na příjmu, protože nám naše zdraví a rodiny velí, abychom vypnuli telefony, neotevírali e-maily, nic neřešili a užívali si volna.
 
Rozhodli jsme se ale pro malý kompromis. V naléhavých případech, které podle Vás nesnesou odkladu, pro Vás bude poslední týden v červenci k dispozici Lenka na emailu pavlikova@lavennis.cz a první týden v srpnu Mirka na emailu kralikova@lavennis.cz.
 
Pokud Váš dotaz počká, vězte, že jej vyřídíme hned, jak opět zasedneme ke svým počítačům, šicím a vyšívacím strojům.
 
Krásné léto ♥
Tým Lavennis + Pytlíčky s. r. o.
 
 
26.6.2017 – Pohankové polštářky zchlaďte, bude Vám s nimi krásně
Říkáme jim nahřívací, ale stejně tak je můžeme nazývat i chladící. Polštáře plněné pohankovými slupkami je totiž možné v horých dnech vkládat do ledničky nebo rovnou mrazničky a pak přikládat na tělo.

Všechny pohankové polštářky, které najdete v našem sortimentu, můžete v zimě nahřívat, ale v těchto horkých dnech i chladit.
 
Máme zákazníky, tedy spíše převážně zákaznice, které využívají i naše pohankové oční masky k chlazení očí. Svou masku mají nepřetržitě v mrazničce a v případě unavených či oteklých očí masku jen vyndají, přiloží, osvěží a s dobrým pocitem vyrážejí za zábavou. Můžeme jen doporučit!
 
Celý tým Lavennis Vám přeje nádherné slunečné léto ♥

 
 
24.4.2017 – Lavennis byl součástí celosvětové akce
Ve stejný den i stejný čas se v neděli 23. dubna konala na různých místech světa akce nazvaná Strollering. Závodů kočárků v Děčíně se letos zúčastnily desítky závodníků a závodnic.

 
Nádherná akce, u které se pobaví jak rodiče, tak jejich ratolesti, se konala v neděli 23. dubna na děčínské Střelnici. Jak maminky, tak tatínkové a děti se chopily kočárků s těmi nejmenšími členy rodiny a utkali se v čestném boji o medaile a nádherné ceny. Chráněná dílna Lavennis věnovala vítězům kapsáře, které lze použít vedle postele, na dětské postýlky, židle, ale třeba i na školní lavice na výtvařné pomůcky. Naše dárečky udělaly radost a to je pro nás to nejkrásnější. Těšíme se, že příští rok děčínské mateřské centrum Rákosníček uspořádá další ročník a my budeme opět jeho součástí.
 
Nalezeno 56 položek.   1. stránka ze 19    Skoč na stranu:
 
Logo
Naše zboží
 
 
Rady a nápady
 
 
     
 
 
Přihlášení
 
 
Kontakt
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Stav zakázek:
+420 799 504 158
Renata Horáková

Nové objednávky a informace o výrobcích:
+420 799 504 168
Lenka Pavlíková

Velkoobchod:
+420 735 172 152
Ivana Davidová

Majitelka:
+420 774 869 798
Mirka Králíková

Email:   info@lavennis.cz
Facebook: Lavennis
Twitter:   @Lavennis